Elixir / Phoenix Developer (Integrations)

  • Development
  • Wrocław, Dolnośląskie, Poland

Elixir / Phoenix Developer (Integrations)

Job description

Recruitee to narzędzie w modelu SaaS do zarządzania rekrutacją. Aplikacja napisana jest w Elixir / Phoenix (backend) oraz Angular (frontend). Więcej o produkcie na stronie - https://recruitee.com.

 

Szukamy web developera do zespołu integracji, w którym pracujemy nad połączeniem Recruitee z innymi aplikacjami webowymi z szeroko pojętej branży HR. Dużo pracujemy z zewnętrznymi API, zwykle JSON, czasami XML, rzadko SOAP. Robimy code review, piszemy dużo testów, refactorujemy kod i stale rozwijamy architekturę.

Bardzo ważna jest dla nas czystość i przejrzystość kodu. Pracujemy tylko nad jednym projektem, dlatego staramy się za wszelką cenę utrzymać jakość i nie dopuścić do sytuacji, w której projekt będzie ciężki w utrzymaniu i trudno się będzie nad nim pracowało. Same integracje są zdrowo odizolowane od kodu głównej aplikacji z konkretnie ustalonymi punktami styku, żeby zespoły mogły pracować niezależnie i nie wchodzić sobie w drogę.

 

Mamy biura w Poznaniu i Wrocławiu (Product - Design/Development) oraz Amsterdamie (Sales) razem z budżetem na odwiedzenie i pracę z innych lokalizacji.

 

Co oferujemy
- wynagrodzenie na poziomie 12000 - 16000 PLN netto na fakturę VAT (lub umowa o pracę),

- transparentność - dzielimy się wynikami finansowymi, rozwojem firmy oraz planami,

- praca nad jednym projektem,

- elastyczne godziny pracy,

- 26 dni urlopu,

- Lux Med, OK System, budżet edukacyjny, wyjazdy integracyjne.

 

Lokalizacja

Wrocław (Business Link Green2Day, Szczytnicka)

 

Kontakt

Nie musisz wysyłać CV, możesz też wysłać swój link do githuba. Jeżeli masz jakieś pytania chętnie odpowiem: hodak@recruitee.com

Requirements

Wymagania
- znajomość baz danych (PostgreSQL),

- doświadczenie w Elixir lub chęć przejścia w stronę Elixira z innych języków,

- doświadczenie w budowaniu skalowalnych aplikacji webowych,

- angielski na poziomie komunikatywnym (zespół od produktu jest głównie z PL, ale cała dokumentacja, zadania, ogólna komunikacja w firmie itp. jest po angielsku).

 

Plusy

- TypeScript, chęć nauki i pracy w Angularze (full stack).