Quality Assurance Specialist

  • QA
  • Poznań, Poland

Job description

Recruitee jest narzędziem do zarządzania procesem rekrutacji, tworzonym w modelu SaaS. Projekt zainicjowany został ponad dwa lata temu, od tego czasu nasza platforma urosła z niecałych 30 beta userów do przeszło 1300 aktywnych kont firmowych na całym świecie. Z naszych usług korzystają startupy pokroju Usabilli czy HotJar'a, ale także Klienci korporacyjni tacy, jak Vlisco, Wehkamp czy Greenpeace. Mamy dwa biura zlokalizowane w Europie - w Amsterdamie (marketing, sprzedaż i support) i Poznaniu (development i design).

Szukamy aktualnie osoby na stanowisko Quality Assurance Specialist, która dołączy do zespołu w Poznaniu.

Twoje zadania:

  • Testowanie wdrożonych już rozwiązań.
  • Znajdowanie bugów i komunikowanie ich zespołowi developerów.
  • Testowanie nowych rozwiązań i ich zgodności z założeniami.
  • Uczestnictwo i faktyczny wkład w rozwój nowych funkcjonalności.
  • Współpraca z zespołem od produktu i supportem.

Requirements

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z developerami.
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi i mobilnymi.
  • Umiejętność testowania zarówno istniejących, jak i dopiero wdrażanych rozwiązań.
  • Umiejętność klasyfikowania, zgłaszania i priorytetyzowania bugów.
  • Wysoka samodzielność i drobiazgowość.
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (zespół od produktu jest głównie z PL, ale cała dokumentacja, zadania, ogólna komunikacja w firmie itp. jest po angielsku).

Praca w naszym zespole to:

  • Wynagrodzenie: PLN 5 900 - 10 200 PLN + VAT (b2b) lub 3 500 - 6 000 UoP.
  • Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, ale powyższe kwoty Cię nie satysfakcjonują - zgłoś się i tak! Chętnie porozmawiamy i dopasujemy swój budżet.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Biuro w centrum Poznania.
  • Praca nad jednym projektem.
  • Bezpośredni wpływ na rozwój produktu.

Brzmi interesująco? Zaaplikuj!

Skorzystaj z buttonu "Apply for this job". Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem: marcin@recruitee.com